kaspersky

آنچه در این مطلب می خوانید

kaspersky

با ظهور روزانه به طور متوسط حدود 125،000 برنامه مخرب جدید در فضای سایبری دیگر تکیه بر مخزن ویروس به عنوان یک پایگاه داده جهت شناسایی آنها برای حفاظت از رایانه ها کافی نخواهد بود. محصول “Kaspersky Endpoint Security for Business Core” با بهره گیری ار فناوری های مختلف از جمله مخزن ویروس، هوش مصنوعی، تکنولوژی ابری و لایه های امنیتی متعدد امنیت جامع و یکپارچه ای را برای شبکه های رایانه ای فراهم می نماید.

kaspersky

با گسترش استفاده از ابزارهای جانبی مانند تلفن های همراه،

بسیاری از شرکت ها تمایل به ایجاد فضای امنی برای اینگونه دستگاههای موجود در شبکه خود را دارند. لابراتوار کاسپرسکی با ارائه ضد ویروس قدرتمند خود در محصول “Kaspersky Endpoint Security for Business Select” علاوه بر ایستگاههای محلی از فایل سرورها و دستگاههای موبایل موجود در شبکه در مقابل انواع بدافزارها و کدهای مخرب محافظت به عمل می آورد.

از آنجا که بدافزارها و کدهای مخرب هر روز در حال پیچیده شدن و استفاده از روشهای جدید برای حمله به شبکه های رایانه ای می باشند دیگر روشهای حفاظتی سنتی در مقابل آنها کارایی لازم را نداشته و نیاز به فنآوری های نوینی جهت ایجاد یک بستر امن برای شبکه می باشد. محصول شبکه ای لابراتوار کاسپرسکی با عنوان “Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced” با ارائه تکنولوژی های شناسایی جدید، قابلیت دریافت بسته های امنیتی سیستم عامل و ابزار مدیریت پیشرفته خود به عنوان محصولی کارآمد جهت حفاظت از شبکه ها در مقابل انواع آلودگی های موجود در فضای سایبری معرفی گردیده است.

شبکه هایی که خواهان حفاظت از تک تک رایانه ها و سرورهای خود بطور کامل و یکپارچه می باشند می توانند از کاملترین محصول شبکه ای لابراتوار کاسپرسکی تحت عنوان “Kaspersky Endpoint for Business Total” استفاده نمایند. این محصول علاوه بر حفاظت از ایستگاه های محلی، فایل سرورها و گوشی های تلفن همراه و ارائه ابرازهای مدیریتی و رمزنگاری قدرتمند قادر به حفاظت از سرورهای اینترنت، سرورهای پست الکترونیک و سرورهای اشتراکی نیز می باشند.